Na exkurzi po Farmaceutické fakultě MU přijeli studenti ze střední školy na Slovensku
V úterý navštívilo naši fakultu 50 studentů třetích a čtvrtých ročníků ze Stredné zdravotnícké školy Bánská Bystrica se zaměřením na studium farmacie. Studenti absolvovali přednášku o studiu na Farmaceutické fakultě Masarykovy univerzity, po které následovala exkurze po prostorách fakulty. Zástupci jednotlivých ústavů provedli studenty po laboratořích a posluchárnách a seznámili studenty se svým zaměřením a výzkumem.