SPARK Europe Innovator Café ǀ Scientist Turned Entrepreneur ǀ 22 June

Daniel Kvak, PhD student, Masaryk University & Esa Räsänen, Vice Dean, Tampere University “Panel Discussion: Experiences and Lessons-learned”

9. 6. 2022

Naši panelisté se podělí o své osobní zkušenosti s tím, jak se z nich stali podnikatelé, cenná ponaučení a nástrahy, se kterými se na své cestě setkali.

Daniel Kvak je doktorandem Masarykovy univerzity v Brně a generálním ředitelem společnosti Carebot, začínající firmy vyvíjející asistenční systém pro zdravotnictví založený na počítačovém vidění a oceněný společnostmi Forbes, Pfizer, Roche a Deloitte.

Profesor, proděkan pro vzdělávání, Esa Räsänen z univerzity v Tampere je teoretický fyzik, inovátor a tvůrce řešení. Esa využil své odborné znalosti v oblasti výpočetní fyziky při vytváření nových řešení pro analýzu elektrické aktivity srdce.

Online přes Zoom ǀ Registrace zde! Více informací o sérii webinářů SPARK Europe naleznete zde.

SPARK Europe Innovator Cafe