Pozvánka na workshop Horizon Europe na LF MU

14. 9. 2021

Jménem proděkana Petra Štourače a proděkana Tomáše Kašpárka vás chceme pozvat na workshop Horizont Evropa pořádaný Oddělením národních projektů na Lékařské fakultě MU.

Workshop, který se bude konat 16. září 2021 (10:00 - 12:00), představí program Horizont Evropa, jeho strukturu, základní nastavení a zejména možnosti pro projekty lékařské fakulty.

Akce se koná v Univerzitním kampusu Bohunice v Simulačním centru LF MU (budova F37, 3. patro) a/nebo online týmy MS (Připojte se ke schůzce). S ohledem na omezenou kapacitu prosíme, abyste se zaregistrovali na e-mailu jana.cubova@med.muni.cz.

Program workshopu:

1. Introduction
  2. Pillar Structure
  3. Pillar 1: Excellent Science – ERC & MSCA open to everyone
    1. ERC – Principal Investigator-driven frontier research projects
    2. Postdoctoral Fellowships – training through research
    3. Doctoral Networks – prestigious PhD in international collaboration
    4. Staff Exchanges – research projects implemented through mobility across sectors and continents
  4. Pillar 2: Global Challenges & European Industrial Competitiveness
    1. Joining Consortium (Partner Role)
    2. Building Consortium (Coordinator Role)
    3. Health Cluster Areas & Priorities