Podpora vynikajících diplomových prací

Granty jsou udělovány vynikajícím studentům magisterských studijních programů na výzkum související s jejich diplomovou prací.

22. 11. 2021

Kvalifikační kritéria

Navrhovatelem projektu může být:

student magisterského studijního programu MU zapsaný v sedmém semestru svého magisterského studia, resp. v osmém semestru svého magisterského studia, pokud započal toto studium v jarním semestru,

nebo

student navazujícího studijního programu MU zapsaný v prvním semestru svého navazujícího magisterského studia, resp. ve druhém semestru svého magisterského studia, pokud započal toto studium v jarním semestru.

Návrh může podat pouze student, jehož bakalářská práce byla hodnocena závěrečnou známkou A, byla-li součástí předchozího úspěšně ukončeného studia. Pokud nebyla bakalářská práce součástí předchozího úspěšně ukončeného studia, návrh může podat student patřící mezi 15 % nejlepších studentů programu podle dosaženého studijního průměru.

Harmonogram 2021/2022

Soutěžní lhůta 16. 11. 2021 - 31. 1. 2022
Hodnocení 1. 2. 2022 - 28. 2. 2022
Realizace projektů 1. 3. 2022 - 28. 2. 2023

Více informací je uvedeno na webu Grantové agentury Masarykovy univerzity.