Výroční konference EAFP 2023

Členové vedení Farmaceutické fakulty se ve dnech 17.-19. května 2023 zúčastnili tradiční výroční konference Evropské asociace farmaceutických fakult (EAFP), která se letos konala ve španělské Valencii. Hlavním tématem konference byla „Udržitelnost ve farmacii, farmaceutické praxi a vzdělávání". Konference se zúčastnili vedoucí představitelé a další zástupci farmaceutických fakult z evropských i některých mimoevropských zemí.

29. 5. 2023

V odborném programu jsme formou posterové prezentace představili náš nově vznikající bakalářský studijní program Kosmetické prostředky a mezi krátké přednášky byla zařazena také naše společná prezentace s maďarskou Univerzitou Pécs, která se věnovala společnému projektu spolupráce se zaměřením na rozvoj kurzů a virtuální mobilitu, realizovaného s podporou programu aliance EDUC (European Digital UniverCity).