Přípravný kurz k přijímacím zkouškám na Farmaceutickou fakultu MU

Farmaceutická fakulta MU nabízí uchazečům o studium přípravný kurz s náplní odpovídající přijímacím zkouškám na Farmaceutickou fakultu MU.

V rámci tohoto kurzu si oživíte a doplníte znalosti z chemie, biologie a fyziky a budete tak připraveni na oborové testy PHARM MUNI. Na závěr přípravného kurzu můžete absolvovat přijímací zkoušku nanečisto (ve zkráceném rozsahu), která zahrnuje otázky ze všech částí písemné přijímací zkoušky (tedy i otázky z testu všeobecných studijních předpokladů).

Nově nabízíme 2. běh Přípravného kurzu v termínu 5.4. - 23.5.2021.

Tento 2. běh se obsahově shoduje s 1. během kurzu, jednotlivá témata však budou zveřejňována v rychlejším režimu (3x týdně). Celková délka kurzu bude stejná, tj. všechny materiály budete mít k dispozici po dobu 7 týdnů.

Přihlašování je možné do 4.4.


Základní informace:
  • Termín pro 2. běh: 5.4. - 2.5.2021 (přednášková část) + 3.5. - 23.5.2021 (přijímací zkouška nanečisto)
  • Termín pro 1. běh: 15.2. - 21.3.2021 (přednášková část) + 22.3. - 4.4.2021 (přijímací zkouška nanečisto)
  • Forma: online
  • Obsah: témata z chemie, biologie (vč. botaniky) a fyziky
  • Rozsah: 40 vyučovacích hodin
  • Cena: 3 200 Kč
  • Přihlašování: přes Obchodní centrum MU

Průběh:

  • Přihlášení účastníci obdrží individuální přístup k online kurzu.
  • V termínu od 5.4. do 2.5. bude probíhat "přednášková část", kdy pro Vás v kurzu budeme postupně zveřejňovat jednotlivá témata z chemie, biologie a fyziky tak, aby byly zachovány návaznosti mezi tématy a zároveň abyste nebyli zahlceni všemi materiály naráz.
  • Nová videa spolu s následnými otázkami na procvičení v rozsahu cca 3h budou uveřejněna vždy 3x týdně a budou pro Vás dostupná až do konce kurzu, abyste je mohli shlédnout podle Vašich časových možností a mohli se k nim v případě nejasností vracet.
  • Po skončení "přednáškové části" budete mít možnost absolvovat přijímací zkoušku nanečisto (ve zkráceném rozsahu), která bude zahrnovat všechny části (chemie, biologie, fyzika i test všeobecných studijních předpokladů). Uvidíte tedy, jak mohou být otázky všech částí přijímací zkoušky formulovány a otestujete si své znalosti.
  • Přijímací zkoušku nanečisto budete moci absolvovat kdykoli v období mezi 3.5. a 23.5., takže bude záležet jen na Vás, jestli si test vyzkoušíte ihned po ukončení kurzu, nebo o trochu později.

Těšíme se na setkání s Vámi na našem přípravném kurzu a poté snad i ve studiu u nás na Farmaceutické fakultě MU.


"Z kurzů jsem naprosto nadšená. Ze začátku jsem se bála, jakým způsobem budou kurzy probíhat online a jestli to za ty peníze opravdu stálo, ale musím říct, že celé provedení mi naprosto vyhovuje a je to dokonce lepší, než jsem čekala."

"Z mého pohledu byly přijímací zkoušky nanečisto příjemné zakončení těchto kurzů. Jsem ráda, že jsme dostali možnost si test vyzkoušet a odnést si orientační výsledek."

"Všeobecne sa mi prípravný kurz veľmi páčil a som rada, že som sa preň rozhodla. Pomáha mi to lepšie pochopiť chémiu, utriediť si biológiu a znovu nadobudnúť poznatky z fyziky, ktorú sme na strednej škole posledné 2 roky nemali. Hlavne si vďaka kurzu objasním názvy, ktoré nemáme spoločné, a verím, že to všetko pomôže k tomu, aby som úspešne napísala prijímací test."


Kontaktujte nás:

 

PharmDr. Marie Valentová, Ph.D.
telefon: 541 562 953
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info