Přípravný kurz pro uchazeče o studium na FaF MU

Farmaceutická fakulta MU nabízí uchazečům o studium přípravný kurz s náplní odpovídající přijímacím zkouškám na Farmaceutickou fakultu MU (pro bakalářský studijní program Kosmetické prostředky i magisterský studijní program Farmacie).

V rámci tohoto kurzu si oživíte a doplníte znalosti z chemie a biologie a budete tak připraveni na oborové testy PHARM MUNI, ale i na jiné fakulty. Na závěr přípravného kurzu můžete absolvovat přijímací zkoušku nanečisto (ve zkráceném rozsahu), která zahrnuje otázky ze všech částí písemné přijímací zkoušky (tedy i otázky z testu všeobecných studijních předpokladů).

Základní informace:

• Termín pro 1. běh: 09.10. - 17.12.2023
  • Termín pro 2. běh: 15.01. - 24.03.2024
  • Termín pro 3. běh: 04.03. - 12.05.2024
    • (Obsahová náplň jednotlivých běhů je totožná.)
  • Forma: online
  • Obsah: témata ze středoškolské chemie a biologie (vč. botaniky)
  • Rozsah: cca 30 vyučovacích hodin
  • Přihlašování: Přes Obchodní centrum MU

Průběh:

• Přihlášení účastníci obdrží individuální přístup k online kurzu.
  • Celý kurz potrvá 10 týdnů, kdy pro Vás budeme postupně zveřejňovat jednotlivá témata z chemie a biologie tak, aby byly zachovány návaznosti mezi tématy a zároveň abyste nebyli zahlceni všemi materiály naráz.
  • Nová videa v rozsahu cca 3h spolu s otázkami na procvičení budou uveřejněna vždy 3x týdně první 3 týdny kurzu a budou pro Vás dostupná až do konce celého kurzu (dalších 7 týdnů), abyste je mohli shlédnout podle Vašich časových možností a mohli se k nim v případě nejasností vracet.
  • V průběhu posledních 2 týdnů kurzu budete mít možnost absolvovat přijímací zkoušku nanečisto (ve zkráceném rozsahu), která bude zahrnovat všechny části (chemie, biologie i test všeobecných studijních předpokladů). Uvidíte tedy, jak mohou být otázky všech částí přijímací zkoušky formulovány a otestujete si své znalosti.

Těšíme se na setkání s Vámi na našem přípravném kurzu a poté snad i ve studiu u nás na Farmaceutické fakultě MU.

"Z kurzů jsem naprosto nadšená. Ze začátku jsem se bála, jakým způsobem budou kurzy probíhat online a jestli to za ty peníze opravdu stálo, ale musím říct, že celé provedení mi naprosto vyhovuje a je to dokonce lepší, než jsem čekala."

"Z mého pohledu byly přijímací zkoušky nanečisto příjemné zakončení těchto kurzů. Jsem ráda, že jsme dostali možnost si test vyzkoušet a odnést si orientační výsledek."

"Všeobecne sa mi prípravný kurz veľmi páčil a som rada, že som sa preň rozhodla. Pomáha mi to lepšie pochopiť chémiu, utriediť si biológiu a znovu nadobudnúť poznatky z fyziky, ktorú sme na strednej škole posledné 2 roky nemali. Hlavne si vďaka kurzu objasním názvy, ktoré nemáme spoločné, a verím, že to všetko pomôže k tomu, aby som úspešne napísala prijímací test."

Kontakt: