Zástupci vedení farmaceutických fakult a univerzit se setkali ke společné diskuzi

Ve dnech 3. až 5. listopadu proběhlo v Hradci Králové tradiční pracovní setkání zástupců vedení farmaceutických fakult a univerzit Slovenské a České republiky.

10. 11. 2022

V rámci pracovního programu byly diskutovány aktuální problémy vzdělávací a tvůrčí činnosti v oblasti farmacie, otázky mezinárodní spolupráce a zejména propagace farmacie jako takové. „V rámci doprovodného programu jsme podnikli exkurzi do Zahrady léčivých rostlin Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy a Českého farmaceutického muzea v Kuksu,“ říká PharmDr. Jakub Treml, Ph.D., proděkan pro vnější vztahy, strategii a rozvoj Farmaceutické fakulty v Brně.

Setkání bylo také vynikající příležitostí k prohloubení kontaktů se zástupci českých a slovenských vzdělávacích institucí, působících v oboru farmacie a k diskusím a výměně informací a zkušeností, týkajících se aktuálních problémů a trendů ve farmaceutickém vzdělávání a výzkumu.