Série webinářů SPARK Europe

Další ze série webinářů SPARK na téma Medical Device Regulation proběhne 4. května od 16 hod.

26. 4. 2022

Dodržování předpisů v oblasti zdravotnických prostředků je nezbytným předpokladem úspěchu každé společnosti vyrábějící zdravotnické prostředky. Je v zájmu všech vyrábět kvalitní zdravotnické prostředky, proto je toto odvětví přísně regulováno.

V tomto webináři společnosti SPARK Europe vám Anne-Mari Håkelien & Ingvild Gudim poskytnou odpovědi a pohledy na otázky, týkající se jak MDR, tak IVDR.

Anne-Mari je hlavní poradkyně v Norské agentuře pro léčivé přípravky s rozsáhlými zkušenostmi z regulačních orgánů i základního výzkumu rakoviny. Pracovala také v začínajícím podniku zabývajícím se buněčnou terapií. Anne-Mari získala doktorát z molekulární biologie na univerzitě v Oslu.

Ingvild je vedoucí poradkyní pro zdravotnické prostředky a zdravotnické prostředky IVD v Norské lékové agentuře. Předtím pracovala několik let jako vedoucí projektu a technická vedoucí pro vývoj diagnostických imunoanalýz ve společnosti Gentian Diagnostics ASA. Ingvild získala doktorát z biochemie na univerzitě v Oslu.

Registrace na webinář je nutná předem. Zaregistrujte se prosím nejpozději 3. května 2022. Přístup pozdějších registrací nelze zaručit. Počet míst je omezen a budou obsazena podle pořadí registrace.

Registrace zde.

Webinář organizuje SPARK Norway

SPARK Webinar Flyer


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info