Rektor jmenoval Davida Vetchého děkanem

"Chci vést fakultu plně integrovanou do Masarykovy univerzity," říká nový děkan.​

29. 3. 2021

Nový děkan farmaceutické fakulty dnes převzal z rukou rektora Masarykovy univerzity jmenovací dekret. Oficiálně tak do funkce děkana nastoupí od 1. 4. 2021. Za cíl si David Vetchý klade především plnou integraci naší fakulty do struktur Masarykovy univerzity, první kroky diskutoval s rektorem hned po jmenování. V plánu má také úzkou spolupráci s týmy z Lékařské a Přírodovědecké fakulty MU a institutem CEITEC.

Tým proděkanů již má David Vetchý sestaven, schází tedy jen schválení Akademickým senátem. „Tým proděkanů jsem sestavil po velmi pečlivé úvaze. Každý je z jiného ústavu farmaceutické fakulty, od čehož si slibuji komplexní pohled na řešení záležitostí fakulty. Chci, aby na fakultě byli spokojení a motivovaní studenti i akademičtí pracovníci, což nejde bez nastolení otevřenosti a důvěry,“ dodává.