Přípravný kurz pro studium farmacie se otevírá již brzy!

Chcete si splnit sen a studovat na Farmaceutické fakultě? Nejlepší přípravou na obtížné příjímací zkoušky je přípravný kurz, který pořádá pro uchazeče sama fakulta. V rámci tohoto kurzu si oživíte a doplníte znalosti z chemie, biologie a fyziky, a budete tak připraveni na oborové testy, které všichni budoucí studenti naší fakulty musejí absolvovat.

21. 9. 2022

Kurz je členěn do 10 týdnů, z nichž část probíhá formou online výuky a část tvoří přijímací zkoušky nanečisto. V prvních čtyřech týdnech studenti postupně obdrží online video sekvence s jedním z nosných témat z oboru chemie, biologie nebo fyziky. Video přednášky pak budou doplněny dalšími studijními materiály a odkazy na relevantní literaturu. Všechna videa pak budou pro studenty dostupná až do konce trvání přípravného kurzu, tedy následujících 6 týdnů.

Na závěr přípravného kurzu můžete absolvovat přijímací zkoušky nanečisto, které budou ve zkrácené formě simulovat průběh příjímacího řízení na Farmaceutickou fakultu. Studenti si tak mohou skutečně v praxi otestovat kvalitu svých znalostí, schopnost jednat ve stresu, a připravit se tak lépe na typ a strukturu otázek v rámci přijímacího řízení.

V tuto chvíli plánuje Farmaceutická fakulta otevřít 3 běhy, které budou následovat po sobě až do června 2023. Pro více informací a registraci na kurz prosím klikněte zde.