Otevíráme nový kurz pro veřejnost: Volně prodejná léčiva

Jak přistupovat k samoléčbě? Jaké typy přípravků lékárna pacientům nabízí a v čem se liší volně prodejné léčivé přípravky od doplňků stravy? Chcete se dozvědět, jaké přípravky můžete na konkrétní onemocnění v lékárně zakoupit a podle čeho je vybírat? Hlavním tématem kurzu je léčba bolesti, onemocnění trávicí soustavy a alergie.

3. 4. 2023

Bez popisku

V rámci tohoto kurzu se formou přednášek dozvíte informace o správném výběru léčiva na konkrétní typ onemocnění, jak tato léčiva správně užívat nebo v jakých případech hrozí lékové interakce s jinými současně užívanými léčivy, doplňky stravy, potravinami, alkoholem apod. Dozvíte se také, jak výběr léčiva ze skupiny volně prodejných léčivých přípravků ovlivňuje věk pacienta nebo další přidružená onemocnění.

Jedná se o kurz pro veřejnost, který bude probíhat online formou. Jedná se o první část z celého plánovaného cyklu zaměřeného na volně prodejná léčiva. Další část v rámci cyklu Volně prodejných léčiv je pak plánovaná na podzim.

Tato první část bude probíhat od 3.5. do 7.6, přihlašování je možné do 24.4. Informace včetně přihlášky naleznete na webu zde.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info