Farmaceutická fakulta nabízí nové stipendijní programy

Zajímává stipendia mohou získat studenti magisterského i doktorského studijního programu Farmaceutické fakulty MU.

31. 5. 2021

Fakulta nově zavádí prospěchový stipendijní program, ve kterém budou finančně oceněni úspěšní studenti za vynikající studijní výsledky v předchozím akademickém roce, ale i za celou dobu studia.

Za účelem podpory tvůrčí činnosti zavedla fakulta stipendijní program, který umožní finančně ohodnotit studenty, kteří se umístili na prvních třech místech v rámci Studentské vědecké konference, nebo se zapojili do specifického výzkumu, výzkumných záměrů a do dalších aktivit souvisejících s řešením projektů a grantů.

Podrobnosti o stipendijních programech pro studenty magisterského programu zde.

Speciální stipendijní program vypsala fakulta také na podporu mobilit studentů doktorských studijních programů, kteří vyjíždí na zahraniční studijní pobyt nebo praktickou stáž v délce trvání alespoň 30 dní.

Spolu s vyhlášením stipendijních programů jmenoval děkan Stipendijní komisi, která je jeho poradním orgánem, posuzuje návrhy na přiznání stipendií a navrhuje výše stipendií v souladu s pravidly stipendijních programů vyhlášených děkanem, kontroluje dodržování a provádění opatření, navrhuje jejich aktualizaci a zřízení nových stipendijních programů. Na požádání děkana se vyjadřuje k návrhům na přiznání mimořádných stipendií.

Složení komise:

Předseda:Jozef Csöllei

Členové: Tünde Ambrus, Pavel Bobáľ, Lucie Coufalová, Jana Melicharová, Barbora Sobańská, Karel Šmejkal