Farmaceutická fakulta chystá otevření nových studijních programů

Pro chystaný bakalářský program Kosmetické prostředky a navazující magisterský program Kosmetologie a kosmetické prostředky už získala souhlas Rady pro vnitřní hodnocení MU.

18. 11. 2021

Po projednání záměru vzniku bakalářského programu Kosmetické prostředky a navazujícího magisterského programu Kosmetologie a kosmetické prostředky na říjnovém zasedání Vědecké rady a Akademického senátu FaF byl v úterý 16.11. záměr předložený fakultou projednán a podpořen i Radou pro vnitřní hodnocení MU. Rozšíření studijní nabídky fakulty je jedním z předpokladů našeho růstu a plnohodnotné integrace do MU. Teď bude následovat příprava kompletního návrhu obou nových studijních programů a žádostí o jejich akreditaci. V případě úspěchu by mohli první studenti do bakalářského programu nastoupit v září 2023.