FaF hostila vzácnou návštěvu zástupce z Northeastern University

Ve středu 27. září navštívil v rámci své poznávací cesty Farmaceutickou fakultu Andrew Ginger, zástupce Northeastern University, kde působí jako viceprobošt pro mezinárodní vztahy a otevírání mezinárodních spoluprací. Northeastern University projevila velký zájem o navázání partnerství s Masarykovou univerzitou, která je nyní jednou z nejvíce dynamicky se rozvíjejících moderních středoevropských univerzit. Mimo Farmaceutickou fakultu zavítal pan profesor také na Lékařskou fakultu a vědecké pracoviště CEITEC.

3. 10. 2023

Bylo nám milou povinností přivítat u nás viceprobošta pro mezinárodní vztahy a spolupráci na Northeastern University profesora Andrew Gingera. Cílem společného jednání se zástupci Farmaceutické fakulty bylo identifikovat oblasti výzkumu a vývoje se strategickými příležitostmi pro multidisciplinární partnerství a rozvíjení vztahů s mezinárodními partnery. "Jsme potěšeni, že jsme byli po boku Lékařské fakulty a vědeckého pracoviště CEITEC vybráni jako zástupci Masarykovy univerzity pro budoucí spolupráci s Northeastern University. Vnímáme to jako ocenění naší dlouhodobé práce v rámci struktur Masarykovy univerzity," říká prof. PharmDr. Mgr. David Vetchý, Ph.D., děkan Farmaceutické fakulty.