Experti na farmacii a ekonomii spojili síly. Výsledkem je kurz Management ve farmacii

Zaměstnanci a management lékáren a farmaceutických firem, ale i absolventi a studenti farmacie a ekonomických oborů, si díky kurzu mohou rozšířit obzory v řízení lékáren a podnikání v oblasti farmacie. Cyklus deseti online přednášek startuje 25. listopadu a potrvá do 17. února 2022.

1. 11. 2021 Tereza Fojtová

Účastníci se postupně seznámí se základními aspekty podnikatelské činnosti od legislativy přes management, marketing, projektové řízení až po řízení finanční stránky tohoto specifického podnikání. Ekonomická témata doplní odborné informace z farmaceutické praxe – výroby, registrace a distribuce léčiv. Vybrané kurzy se zaměří na problematiku provozu lékáren, na probíhající elektronizaci a nové výzvy v oblasti farmacie.

Kurzu se mohou účastnit i zájemci z řad veřejnosti, kteří se o tuto problematiku zajímají. Podmínkou účasti je ukončené alespoň středoškolské vzdělání.