Cena Sanofi za farmacii pro PhD. studenty

Soutěž pro talentované studenty farmaceutických věd vyhlašuje Velvyslanectví Francie v Praze ve spolupráci s farmaceutickou společností Sanofi od roku 2009.

26. 2. 2022

Své zástupce může do republikového finále nominovat jakákoliv tuzemská univerzita či vědecká instituce. O ocenění se mohou ucházet všichni PhD. studenti (a ti, kteří svou dizertaci obhájili nejpozději v roce 2021), kteří nedosáhli věku 33 let. Pro účast je nutné stanovit nejdříve stanovit koordinátora jeho jméno sdělit vědeckému oddělení francouzské ambasády v ČR nejpozději do 6. března 2022, ten pak vybrané kandidáty přihlásí do 27.3. 2022.

Následně budou oceněni 3 studenti, kteří mohou získat:

1. místo: 65 000 Kč a stipendium na měsíční stáž ve Francii
2. místo: 40 000 Kč a stipendium na měsíční stáž ve Francii
3. místo: 25 000 Kč

Pro více informací kontaktujte prosím paní Sabinu Krejčiříkovou: krejcirikovas@pharm.muni.cz