Cena Wernera von Siemense 2020

13. 10. 2021

Již 24. rokem oceňujeme nadané studenty přírodovědných a technických oborů, akademické osobnosti a nadšené vědce prestižní Cenou Wernera von Siemense. Svým rozsahem, výší finančních odměn a tradicí patří naše soutěž mezi nejvýznamnější nezávislé iniciativy tohoto druhu v České republice.

V Ceně je připraveno 8 kategorií s celkovou finanční dotací ve výši 900 000 Kč. Podávání přihlášek bude ukončeno k 30. listopadu 2021. Zapojte se a pochlubte se svojí prací!

Celková prémie v kategorii diplomové/disertační práce je ve výši 400 000,- Kč a finančně oceněni jsou nejen studenti, ale také jejich vedoucí. Pro vítěze/tým v kategorii základní výzkum je připraveno 300 000,- Kč. Jednotlivé univerzity a pracoviště nominují přímo své kandidáty v kategorii o Nejlepšího pedagogického pracovníka a Zvláštní ocenění za překonání překážek při studiu. Vítěze určí nezávislé odborné poroty složené ze zástupců univerzit, Akademie věd a dalších vědeckých pracovišť. Záštitu soutěži opětovně poskytli Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstvo průmyslu a obchodu.

Veškeré informace, přihlášky a detailních znění pravidel naleznete na webu Cena Siemens.

Kontakt:

cenasiemens.cz@siemens.com