Děkan Farmaceutické fakulty David Vetchý se rozpovídal pro platformu Life Sciences o historii a současnosti studia farmacie v Brně, uplatnění našich absolventů a dalších plánech, které s fakultou má. Řeč byla také o vědě a výzkumu, v čele s velice významným projektem ERA Chair financovaným Evropskou unií. V neposlední řadě mluvil pan děkan o přípravě a akreditaci nového studijního programu Kosmetické prostředky.

Poslechněte si podcast, ve kterém pan děkan mluví o osobních pohnutkách, kvůli kterým se rozhodl studovat farmacii, jak náročná je role děkana nejmladší fakulty Masarykovy univerzity nebo jaký je jeho názor na tradiční medicínu.

Podcast je k dispozici na platformách YouTube, Spotify, Apple podcast nebo Google. Odkazy naleznete zde.

Poslechněte si podcast s panem děkanem Vetchým