Vyhlášení doplňovacích voleb do Studentské komory AS FaF MU

V souladu s články 4. a 9. Volebního řádu se vyhlašují doplňující volby do studentské komory akademického senátu.

9. 10. 2023

Vážené studentky, vážení studenti,

v souladu s články 4. a 9. Volebního řádu vyhlašuji doplňující volby do studentské komory akademického senátu. Voleni budou náhradníci pro obsazení tří uvolněných mandátů z řad studentů magisterských a bakalářských studijních programů. Mandát zvoleného náhradníka bude trvat do konce stávajícího volebního období (tj. do konce roku 2023). Volební a mandátová komise stanovila následující harmonogram:

Samoregistrace zájemců o kandidaturu: do čt 19.10.2023

(zájemci oznámí svůj úmysl kandidovat zasláním emailu na adresu senat@pharm.muni.cz )

Kontrola přihlášených kandidátů: Pá 20.10.2023

Volby proběhnou: Po 23.10.2023 - čt 26.10.2023

Vyhlášení (zveřejnění) výsledků voleb: Pá 27.10.2023

Podrobnosti k průběhu samotné volby budou zveřejněny spolu se seznamem kandidátů.

Tomáš Goněc
Předseda AS FaF MU