Výběrové řízení na Erasmus+ pro zaměstnance

Od 22.3. do 25.4. 2021 je otevřen sběr přihlášek pro akademické i neakademické pracovníky naší fakulty do programu Erasmus+ pro akademický rok 2021/2022.

23. 3. 2021

Akademičtí i neakademičtí zaměstnanci fakulty se mohou od 22.3. do 25.4. 2021 ucházet o finanční podporu na výukové pobyty, stínování kolegů, odborné školení či účast na semináři nebo workshopu na zahraničních institucích v akademickém roce 2021/22 v rámci programu Erasmus+. Pobyt může být zahájen nejdříve v červenci 2021 a ukončen do konce srpna 2022. Délka stáží jsou minimálně 2 dny, maximálně 2 měsíce. Podmínkou pro výukovou mobilitu (STA) je, aby fakulta měla uzavřenou partnerskou smlouvu se zahraniční univerzitou, pokud tedy chcete vyjet na univerzitu, s níž smlouvu nemáme, kontaktujte co nejdříve zahraniční oddělení fakulty.

Více informací o programech je uveřejněno na webu CZS.

Přihláška se podává v rozhraní ISOIS.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na Mgr. Terezu Jůnovou na junovat@pharm.muni.cz