Vítězové letošní Studentské vědecké konference dostali diplomy

Úspěšní účastníci letošní Studentské vědecké konference 2021, která se konala na Farmaceutické fakultě MU 27.dubna online, si dnes převzali diplomy z rukou děkana. V rámci konference studenti prezentovali výsledky svých vědeckých projektů jak v magisterské, tak i v doktorské sekci. Část z nich bude fakultu reprezentovat i na nadnárodní studentské vědecké konferenci. Studenti, kteří se dnes nemohli dostavit, si diplomy mohou vyzvednout na sekretariátu děkana.

Zleva: proděkan Pavel Bobáľ,<span> Gabriela Škovranová, Martin Veselý, Tereza Čtvrtlíková, Magdaléna Onuščáková, Hana Janečková, Lucie Robošová, Tomáš Crha, děkan David Vetchý</span><span></span>

Přehled všech článků