V kampusu proběhlo grilování děkanů

V úterý 10. října se uskutečnilo tradiční grilování děkanů kampusových fakult, kde se setkali studenti i zaměstnanci Lékařské a Přírodovědecké fakulty a Fakulty sportovních studií. Farmaceutická fakulta, která se již brzy do bohunického kampusu také přestěhuje, na této příjemné neformální akci nemohla chybět.

11. 10. 2023

V bohunickém kampusu se odehrála událost, která spojila studenty čtyř fakult Masarykovy univerzity – Lékařské fakulty (LF), Přírodovědecké fakulty (PřF) a Fakulty sportovních studií (FSpS) a Farmaceutické fakulty (FaF). Grilování děkanů, které se stalo již tradiční každoroční oslavou začátku akademického roku, přitáhlo stovky nadšených studentů a zaměstnanců univerzity a nabídlo něco více než jen chutná jídla.

Jedním z nejvýraznějších prvků Grilování děkanů byla neformální a příjemná atmosféra. Studenti z různých fakult se mohli vzájemně poznat a navázat nová přátelství, což nesmírně obohacuje univerzitní prostředí. Atmosféra byla uvolněná, a tak se snadno zapojovali i samotní děkani, které na akci doplnil sám rektor prof. MUDr. Martin Bareš, Ph.D.

Sportovní aktivity byly dalším významným prvkem grilování. Studenti měli možnost zúčastnit se různých sportovních her a soutěží, což nejenže přispělo k týmovému duchu, ale také posílilo jejich vztahy s děkany. Sportovní aktivity pomohly vytvořit uvolněnou atmosféru, která byla na akci také důležitá. Hra Hledání děkanů byla jedním z vrcholů programu. Tato zábavná hra spojovala studenty a děkany v interaktivním dobrodružství, během kterého bylo třeba vyřešit různé úkoly a hádanky. Tato hra zpříjemnila akci a umožnila studentům lépe poznat své vedení. Nejen hra Hledání děkanů, ale také individuální otázky na děkany přinesly studentům příležitost lépe poznat své děkany a získat odpovědi na otázky, které je zajímaly. Děkani byli otevření a přístupní, což studenty potěšilo a vytvořilo prostor pro upřímnou komunikaci.

Nelze opomenout ani spolupráci všech čtyř fakult na této události. Grilování děkanů bylo výjimečným příkladem toho, jak mohou oborově blízké fakulty na univerzitě spolupracovat na akcích, které přinášejí prospěch celému studentskému společenství.