Studentská vědecká konference 2024

V úterý 16. dubna prezentovali studenti doktorských i magisterských programů své výzkumné práce. Z těchto prací našich studentů bylo nakonec 10 z nich ohodnoceno formou stipendia.

Z účastníků magisterské části konference byli také vybráni a nominováni studenti, kteří pojedou prezentovat na nadnárodní kolo SVK do sídla Zentivy v Praze.

Fotografie z konference najdete zde.

17. 4. 2024

Výsledky Studentské vědecké konference:

SVK DSP MUNI PHARM 2024

1. místo: Mária Gáborová

Název práce: „Antioxidant Phenolic Compounds Isolated from Three Apiaceae Species“

2. místo: Michal Greguš

Název práce: „Novel Synthetic Approach for Selective Preparation of Deuterated Compounds“

3. místo: David Švestka

Název práce: „Enantioselective Organocatalyzed Transfer Hydroxymethylation of Isoindolinones Using Formaldehyde Surrogates“

4. místo: Jovana Lisičić

Název práce: „Evaluating the Anti-Inflammatory Potential of Prenylated Phenolics in an In Vitro Model of Inflammatory Response“

5. místo: Gabriela Koutná