Střední školy hojně navštěvují FaF

V polovině prosince jsme na Farmaceutické fakultě přivítali další hosty z řad středních škol, které mají zájem o exkurzi do našich prostor a prezentaci s informacemi o studiu na fakultě. Tentokrát nás navštívila střední škola Školský komplex, která sídlí na Mendlově náměstí v Brně.

15. 12. 2023

Dvě skupiny čítající okolo 20 studentů si vyslechli prezentaci o studiu na Farmaceutické fakultě, o jeho výhodách i úskalích, a především o širokých možnostech profesního uplatnění pro naše absolventy. Studenti byli namíchaní z různých ročníků, nejednalo se tedy pouze o maturitní ročník, a tak mají uchazeči dost prostoru si dobře rozmyslet své budoucí profesní zaměření.

„Velice vítáme, že se na nás obrací stále větší počet středních škol nejen z Brna, které mají zájem o exkurze po naší fakultě. Spolu s úvodní přednáškou o studiu, nabízíme také možnost prohlédnout si studentské i výzkumné laboratoře, ve kterých pracují vědci z oboru farmacie,“ říká referentka marketingu a vnějších vztahů Mgr. Daniela Hlavatá, která studenty exkurzí provázela. Studentům vždy rozdáváme naše studijní brožury a rádi odpovíme všechny otázky.