Společnost Fagron pořádala druhý ročník Česko-slovenského finále mistrovství v magistraliter přípravě

Do Olomouce se sjeli nejlepší studenti z farmaceutických fakult, aby změřili síly v magistraliter přípravě. Své znalosti z oblasti farmaceutické technologie porovnalo 8 talentovaných studentů ze všech 4 farmaceutických fakult. Jejich výkony hodnotila čtyřčlenná odborná porota tvořená zástupci z technologických kateder jednotlivých fakult.

14. 4. 2023

Pro studenty byly připraveny 4 úlohy z magistraliter přípravy: 2 teoretické a 2 praktické s časovým limitem 3,5 hodiny.

Nakonec všichni soutěžící zvládli většinu úloh splnit a výsledné pořadí bylo následující:

1. Viktória Müllerová – Univerzita Komenského v Bratislave
  2. Šárka Zámečníková – Farmaceutická fakulta MUNI
  3. Veronika Bučková – Farmaceutická fakulta MUNI

Gratulujeme všem zúčastněným a především vítězům. Jsme velice hrdí a vážíme si výkonů našich studentek.

Zdroj: společnost Fagron