Slavnostní promoce našich absolventů!

Minulý pátek 24.6. 2022 se uskutečnily slavnostní promoce studentů Farmaceutické fakulty. Konalo se celkem 5 běhů. Z toho byly 4 magisterské a poslední běh se skládal z absolventů rigorózního řízení, kteří získali titul PharmDr.

27. 6. 2022

Slavnostní předání diplomů proběhlo za účasti prorektora Michala Bulanta a prorektorky Simony Koryčánkové, děkana Davida Vetchého a proděkanky Tünde Ambrus. Za magisterský program se promocí zúčastnilo 121 absolventů, z toho 5 studentů byli studenti anglického studijního programu.

Všem absolventům srdečně gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v dalším profesním i soukromém životě.