Setkali jsme se s uchazeči o studium v Praze

Na konci ledna se v Praze koná tradiční zastávka oblíbeného studentského veletrhu Gaudeamus. V prostorné hale na výstavišti v Letňanech se prezentuje většina vysokých škol, které v Česku působí, a snaží se zaujmout budoucí studenty.

25. 1. 2024

Gaudeamus je nejvýznamnější studentský festival, který se koná každoročně v Praze. Festivalu se účastní tisíce studentů středních škol, kteří zvažují výběr vysoké školy, aby si zajistili kvalitní vzdělání a základ pro budoucí profesní život. Na veletrhu jsou zastoupeny všechny relevantní vysoké školy, a Masarykova univerzita samozřejmě nemůže chybět. Barevná prezentace symbolizující barvy každé z deseti fakult upoutá na první pohled, a proto bylo na stáncích Masarykovy univerzity neustále plno.

Farmaceutická fakulta vyslala na veletrh usměvavé studentky, které zodpovídaly zájemcům otázky o přijímacích zkouškách, o studiu i o výhodách života ve studentském městě Brně.