Prof. Šmejkal převzal ocenění MUNI Scientist

V krásných prostorech augustiniánského opatství se na konci listopadu předávaly prestižní ceny Grantové agentury Masarykovy univerzity. Oceněn byl i zástupce Farmaceutické fakulty prof. PharmDr. Karel Šmejkal, Ph.D.

5. 12. 2022

Smyslem grantové agentury MUNI je podporovat talentované vědce a týmy v jejich práci. Ocenění MUNI Scientist pak vyzdvihuje významný úspěch v oblasti výzkumu a vývoje napříč různými vědními obory. Nominace do soutěže podali proděkani pro vědu a výzkum všech deseti fakult, ředitelé vysokoškolských ústavů, vedoucí Odboru výzkumu Rektorátu MU a prorektorka pro výzkum a doktorské studium.

Ceny letos získalo jedenapadesát vědců a vědkyň, kteří v uplynulém roce dosáhli ve své výzkumné práci výjimečných výsledků. Gratulujeme prof. Karlu Šmejkalovi a přejeme mu mnoho dalších úspěchů a podobných ocenění v jeho další profesní kariéře.