Připravili jsme exkurze pro studenty gymnázia

Na Farmaceutické fakultě jsme přivítali dvě skupiny studentů třetího ročníku, které navštěvují biologický seminář na Gymnáziu Brno, Slovanské náměstí. Dvě skupiny čítající každá 15 studentů měly možnost nahlédnout do laboratoří, učeben a dalších prostor naší fakulty. Skupiny prováděla naše čerstvá studentka doktorského programu Mgr. Daniela Hlavatá, která jim poskytla zajímavé a fundované informace přímo ze zákulisí naší fakulty.

12. 10. 2023

V rámci vzdělávací a popularizačně naučné činnosti přivítala Farmaceutická fakulta na své půdě studenty předposledního ročníku střední školy. Návštěva k nám neměla dlouhou cestu. Studenti přicestovali z Gymnázia Brno, Slovanské náměstí. Věříme, že jsme našim budoucím uchazečům, mohli ukázat laboratoře, učebny a další vědecké prostory a namotivovat je ke studiu na vysoké škole. Studenti si prošli všechny ústavy, kde měli možnost se potkat s některými vyučujícími, kteří jim řekli pár slov o své práci a jednotlivých ústavech. Studenti si odnesli také studijní brožuru, kde naleznou všechny informace o jejich možném budoucím studiu.