Připomínáme registraci na Den farmaceutické technologie!

Zveme Vás srdečně na Den farmaceutické technologie, kde budete mít jedinečnou příležitost objevit nejnovější trendy a inovace v oblasti farmaceutické technologie a kosmetických přípravků. Tato událost je každoročním vrcholem pro všechny zájemce o tuto dynamickou oblast.

21. 9. 2023

Kdy a kde se to všechno odehraje? Označte si datum 5. října 2023, a připojte se k nám od 12:30 v areálu Veterinární univerzity Brno, na adrese Palackého třída 1946/1. Pokud však nemůžete být fyzicky přítomni, nevadí! Máme pro vás možnost účasti online, abyste mohli využít veškerého bohatého obsahu i z pohodlí svého domova. Registraci na akci naleznete zde. 

Na co se můžete těšit? Nabitý program plný odborných přednášek, diskusí s významnými odborníky a představení nejnovějších technologií a produktů ve farmaceutickém a kosmetickém průmyslu. Tato událost Vám poskytne jedinečnou příležitost rozšířit své znalosti, navázat kontakty s profesionály z oboru a získat inspiraci pro Váš další rozvoj.

Těšíme se na Vaši účast a společně objevíme novinky v oblasti farmaceutické technologie a kosmetických přípravků. Přijďte se inspirovat a sdílet své zkušenosti s námi na Dni farmaceutické technologie!


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info