Přijďte se podívat na Job Fair Kosmetické prostředky!

První ročník Job Fair Kosmetické prostředky přináší opravdu nabitý program se zajímavými partnery akce. Nenechte si ujít tento zbrusu nový veletrh, který je určen nejen pro studenty bakalářského studijního programu, ale také pro jejich kolegy z magisterského programu Farmacie. Máme Vám co nabídnout, ať jsou to poutavé přednášky ve velké přednáškové aule nové budovy 45 anebo doprovodný program, který bude probíhat v atriu nové budovy a kde se představí nejznámější značky z oboru kosmetologie. A teď to hlavní, Job Fair se koná ve středu 10. dubna od 9 hodin.

26. 3. 2024

První ročník Job Fair Kosmetické prostředky odstartuje podobně jako u Job Fairu Farmacie úspěšnou éru veletrhů nabízejících studentům možnost potkat se zaměstnavateli z jejich oboru, domluvit si odborné stáže anebo se jen podívat na zajímavý program a přínosné přednášky. Úvodní slovo pronese sám pan děkan prof. PharmDr. Mgr. David Vetchý, Ph.D., na kterého naváže proděkanka pro studium PharmDr. Tünde Ambrus, Ph.D., která řekne pár slov o studiu samotném, o možnostech stáží a výzkumu a také zde bude prostor na dotazy.

V programu se budou střídat odborné přednášky našich akademických pracovníků, s přednáškami z praxe od našich vážených partnerů. Ceníme si jejich podpory a jsme moc rádi že se na Job Fairu můžete potkat s takovými věhlasnými jmény jako je BB Pharma, Curapil, Dermacol - Cosmonde, Lobey nebo L´Oréal. Na jejich stáncích si můžete pohovořit se zástupci firem, zeptat se na stáže i možnosti dalšího uplatnění. Jako bonus máme pro návštěvníky akce připravený workshop péče o pleť a líčení. Stylistky a dekorativní expertky budou k dispozici návštěvníkům akce po celý den na propagačním stánku, kde se můžete nechat nalíčit a poradit se o správné péči o svůj vzhled.

Veletrh je vhodnou příležitostí také pro studenty středních škol, které jsme také na akci pozvali a další hosty, kteří se zajímají o kosmetologii, péči o pokožku, pleť, vlasy a celkové zdraví těla. Nenechte si ujít první ročník, těšíme se na Vás!