Pozvánka na SPARK Europe Webinar Series

Webinář na téma Budování týmu a jak založit společnost odprezentuje Namir Hassan, generální ředitel Zelluna Immunotherapy 25. ledna 2023 v čase 16-17 hodin

13. 1. 2023

Abyste mohli svůj nápad rozvinout v rostoucí firmu, potřebujete vynikající a dobře fungující tým. Zjistěte více o tom, co je potřeba k vybudování týmu a založení a rozvoji úspěšného podniku, a využijte možnosti diskutovat se zkušeným odborníkem z oboru během tohoto interaktivního semináře.
Mnozí si neuvědomují, že vybudování týmu a zapojení správných odborníků je stejně důležité a obtížné jako vývoj nápadu až po finální produkt nebo řešení. Pokud nemáte v týmu ty správné lidi nebo váš tým nedokáže spolupracovat, nemáte šanci vytvořit úspěšný podnik, bez ohledu na to, jak skvělý je váš produkt. Jaké kompetence potřebujete při sestavování týmu? Jaká jsou úskalí? Co je rozhodující? Jaké jsou zásady "co dělat" a "co nedělat"?

Namir Hassan má více než 15 let zkušeností z biotechnologického a farmaceutického průmyslu s prokazatelnými úspěchy při budování inovativních týmů zaměřených na podnikání a jejich vedení. Má odborné znalosti v oblasti témat souvisejících s imunoterapií a široké znalosti v oblasti objevování nových léčiv. Mezi jeho předchozí zkušenosti patří úloha viceprezidenta ve společnosti Immuocore, vedoucího skupiny ve společnosti GSK a hostujícího lektora na univerzitě v Birminghamu. Namir získal doktorát na Oxfordské univerzitě, kde v současné době působí jako hostující lektor.

Webinářů se mohou zúčastnit všichni účastníci programu SPARKees, mentoři programu SPARK a studenti a zaměstnanci organizací přidružených k programu SPARK.

Na webinář je nutné se předem registrovat. Registrujte se prosím nejpozději 24. ledna 2023.
Tento webinář pořádá organizace SPARK Norway.

SPARK Webinar Flyer