Pozvánka na další ze série webinářů SPARK Europe

Webinář SPARK Europe na téma Analýza trhů a konkurentů zdravotnických technologií a biologických věd proběhne 6. dubna 2022 v čase 16 - 17 hodin.

31. 3. 2022

Andrij Włach je odborníkem na obchodní plánování, hodnocení investičních projektů, získávání externího kapitálu a vývoj finančních modelů. Vystudoval Higher School of Business – National Louis University a doktorandské studium na Wroclaw University of Economics and Business. Své zkušenosti získal mimo jiné jako finanční poradce ve Wroclaw Research Center EIT+ a autorizovaný poradce na New Connect Stock Exchange Market. Působil jako člen dozorčích rad v mnoha start-upech (BOSSG & EIT+ Technologies, Incuvo, Infermedica, Ekoinwentyka, Hybrid Glass Poland, Startit Vet). Od roku 2014 Andrij zastává roli partnera v Kvarko Group, řídí finance skupiny, provádí oceňování duševního vlastnictví a podporuje rozvoj start-upů v portfoliu společnosti. Kvarko Group je fond investující do inovativních společností pocházejících z výzkumných institucí, v současnosti podporuje více než 20 společností z high-tech a life science průmyslu.

Registrace zde.