Poslední seminář BIOTOPu proběhne 17. května

Poslední jarní seminář na téma Technology transfer as the path between research and business budou přednášet Matěj Búřil, vedoucí právního oddělení, a Karolina Kašparová, manažerka transferu technologií z Lékařské fakulty Masarykovy univerzity. Seminář proběhne 17. května v čase 16 - 18 hod.

16. 5. 2023

Seminář se bude zabývat zásadními otázkami souvisejícími s přenosem znalostí, informací či technologií v podobě vědeckých výsledků z akademické sféry do průmyslu. Konkrétně bude představeno duševní vlastnictví, jeho ochrana, metody transferu technologií a úspěšné příklady zaměřené na biomedicínský výzkum, vývoj léčiv a vědy o živé přírodě.
Dále bude představeno schéma podpory témat s aplikačním potenciálem v rámci programu Interní grantové agentury Lékařské fakulty UP s názvem Akcelerace a způsob přípravy úspěšného návrhu projektu.

Doporučujeme osobní účast, ale bude možné se zúčastnit i prostřednictvím zoomu.

Registrujte se tedy prosím zde.