PharmDr. Dominik Grega, Ph.D. převzal cenu prorektorky za excelentní výsledky v doktorském studiu

Prorektorka pro výzkum a doktorské studium Šárka Pospíšilová včera udělila cenu za excelentní výsledky v doktorském studiu na MU 33 absolventům a jejich školitelům. Z Farmaceutické fakulty převzal cenu PharmDr. Dominik Grega, Ph.D. se svým školitelem doc. RNDr. Jozefem Kolářem, CSc. za práci ve studijním oboru Bezpečnost a kvalita léčiv.

9. 12. 2022

Během DSP studia se Dominik Grega v rámci farmakoekonomiky věnoval nepřímým nákladům u pacientů s revmatoidní artritidou. Zároveň se také zabýval možnostmi úspor nákladů na léčbu zvýšeným využíváním biosimilárů adalimumabu.

K ocenění gratulujeme a přejeme spoustu dalších kariérních úspěchů.