Organizace Fulbright pořádá v rámci Fulbrightova programu webináře týkající se studia a výzkumu v USA

Pro zájemce o stipendia Fulbrightovy komise na rok 2023/2024 byla připravena série prakticky zaměřených webinářů k jednotlivým programům. Účastnit se jich budou také čerství absolventi a současní stipendisté, kterých se můžete ptát na zkušenosti z pobytu a přijímacího řízení.

16. 3. 2022

Webináře budou probíhat formou on-line zoom setkání. Pro přihlášení je potřeba odeslat registrační formulář nejpozději dva dny před konáním akce.

20.4. v 15 hod. – Stipendium pro studium a výzkum v USA: pro studenty magisterského a vyššího stupně studia

21.4. v 15 hod. – Stipendium pro vědce a přednášející: pro držitele PhD, pro profesionály

26.4. v 15 hod. – Fulbright-Masarykovo stipendium pro vědce a studenty doktorského studia

28.4. v 10.30hod. – Hostování amerických stipendistů v České republice

29.4. v 10.30 hod. – Fulbright-Masarykovo stipendium pro neziskový sektor

Další informace k webinářům naleznete na stránkách Fulbright.