Nadnárodní kolo studentské vědecké konference

Ve čtvrtek 5. 5. 2022 proběhlo v Praze v sídle Zentivy nadnárodní kolo studentské vědecké konference.

9. 5. 2022

Své práce zde prezentovalo 21 studentů, kteří postoupili z domácích kol z Farmaceutické fakulty Masarykovy univerzity v Brně, Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové, Univerzity veterinárního lékařství a farmacie v Košicích a z Farmaceutické fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě.

Naši fakultu přijelo reprezentovat celkem 8 studentů a v celkovém hodnocení se umístily následující studentky:

Biologická sekce

1. místo Martina Dvořáková: Novel Potential Histone Deacetylase Inhibitors and Their Proapoptotic Effects in Cancer Cells

Sekce sociální a klinické farmacie

1. místo Marie Mieresová: Clinical Parameters and RAAS Blockade in Relation to Prediction of Late Atrial Fibrillation Recurrence Following Radiofrequency Ablation

Sekce farmaceutické technologie

3. místo Zuzana Kubiszová, Miriama Chmúriková: Porous Pellets for the Detection of Chemical Warfare Agents Prepared by Lyophilization Using Various Process and Formulation Parameters

Všem našim účastníkům srdečně gratulujeme.