Na setkání Life Sciences 4.0 promluvil děkan FaF

V úterý 27. června proběhlo v sídle Regionální hospodářské komory v Brně setkání členů a hostů populární platformy Life Sciences 4.0. Zúčastnilo se jej téměř 40 významných osob z oboru. Přišli vedoucí představitelé z univerzit, farmaceutických i biotechnologických firem, telemedicíny, ale i zástupci významných technologických společností, asociací a města Brna.

30. 6. 2023

Důležitým prvkem fungování platformy je propojování komerční a akademické sféry. Jedním z řečníků setkání byl i děkan Farmaceutické fakulty prof. PharmDr. Mgr. David Vetchý, Ph.D. Představil aktuální stav a přínosy velkého projektu Masarykovy univerzity BioPharma Hub a promluvil o vzniku Centra excelence pod záštitou Farmaceutické fakulty MU. Projekt BioPharma znamená veliký potenciál pro hlavní cíl celé platformy loodporovat spolupráce mezi univerzitami a firmami.

Více o setkání i platformě Life Sciences 4.0 si můžete přečíst zde.