Magisterští a rigorózní absolventi Farmaceutické fakulty oslavili promoce

V pátek 23. června proběhly slavnostní promoce pro více než stovku čerstvých absolventů magisterského studijního programu Farmacie a pro absolventy rigorózního studia.

23. 6. 2023

Za účasti pana prorektora pro personální a akademické záležitosti MU profesora Jiřího Hanuše, děkana FaF profesora Davida Vetchého a proděkanky pro studium FaF Tünde Ambrus se sešli noví absolventi studia Farmacie v krásné historické aule Karla Engliše na Právnické fakultě MU na Veveří. Promoce probíhaly po celý den a konaly se čtyři běhy pro magisterské a jeden pro rigorózní absolventy. Promocí se zúčastnili úspěšní absolventi celého akademického roku 2022/2023 podzimního i jarního semestru, včetně absolventů anglického magisterského studijního programu Farmacie.

V jarním běhu akademického roku 2022/2023 absolvovalo s vyznamenáním studium 5 studentů, kterým byla na základě návrhu Stipendijní komise Farmaceutické fakulty navýšená částka prospěchového stipendia za celkovou dobu studia na 15 000 korun. Stipendijní program Farmaceutické fakulty garantuje minimální částku 7000 korun, které může být na základě rozhodnutí Stipendijní komise navýšeno. „Jsme rádi, že můžeme podporovat naše studenty i absolventy v jejich studiu a že se k nám na fakultu rádi vracejí v rámci dalšího nebo celoživotního vzdělávání,“ říká proděkanka pro studium FaF Tünde Ambrus.