Letecký záchranář Marek Dvořák obohatil Den Zentivy

Každoroční oblíbená akce Den Zentivy se opět konala na konci března pro naše studenty. Letošní ročník byl opět velice vydařený a přivítal přes sto studentů z řad Farmacie i Kosmetických prostředků.

21. 3. 2024

Společnost Zentiva začala přednáškou o své současnosti, aktivitách a možnostech navázání spolupráce mezi našimi studenty a odborníky. Poté pokračovala odbornice z řad společnosti Zentiva o výpadcích léčiv. Jako největší tahák vystoupil MUDr. Marek Dvořák, lékař letecké záchranné služby, který se rozpovídal o důležitosti poskytování první pomoci laickou veřejnosti. Přednáška dále zaujala jeho extrémními zásahy, pracovními zkušenostmi i profesním nasazením v běžném životě.