III. kolo výběrového řízení na pobyty Erasmus+

16. 9. 2020

Vážení studenti,

Díky úspěšnému navýšení rozpočtu pro evropské studijní mobility vyhlašujeme třetí kolo výběrového řízení na studijní Erasmus (SMS). Přihlásit se můžete do 30. 9. 2020 vyplněním online přihlášky, jejíž součástí je motivační dopis a životopis. Do 2. 10. pak provedeme online výběr a výsledky budou oznámeny 5. 10. 2020. Možnost vyjet je na semestr jaro 2021. Další výběrové řízení (pro výjezdy od září 2021) bude otevřeno na začátku zimy.

Pokud plánujete vyjet na praktickou stáž (SMT) do lékárny, laboratoře či jinam, platí pro vás deadline 31. 10. 2020, proces podávání přihlášek je totožný s rozdílem, že je potřeba mít potvrzení od přijímajícího pracoviště, že vás opravdu přijmou. Minimální délka stáže je 60 dnů, maximum 365. Výběrová řízení na SMT se otevírají 4x ročně.

Přihlášku na obě formy mobility naleznete zde: isois.ois.muni.cz/en/outgoing-application/application/
A bližší informace o Erasmus+: czs.muni.cz/cs/outgoing-mobility/outgoing-student/outgoing-student-studium/outgoing-student-erasmus-plus

Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte mne kontaktovat.

Mgr. Adéla Firlová
Erasmus+ Coordinator