II. cyklus výběrového řížení na mobility pro zaměstnance

7. 10. 2020

Erasmus+ STT program nabízí všem zaměstnancům fakulty příležitost dvoudenní až dvouměsíční účasti na zahraničním kurzu či návštěvu zahraničního pracoviště za účelem školení. Nabídka některých kurzů je uvedena zde: http://staffmobility.eu/staff-week-search. Podrobnosti k programu a náplně pobytu jsou k dispozici na webu CZS: https://czs.muni.cz/cs/pracovnik-mu/ostatni-pobyty/erasmus-evropa.

 

Pedagogičtí pracovníci Masarykovy univerzity mohou navíc přes Erasmus+ STA program vyjet na dvoudenní až dvouměsíční výukový pobyt na zahraniční partnerské vysokoškolské instituci. Další důležité informace o podmínkách účasti, financích nebo partnerských institucích naleznete v odkazu na webu CZS: https://czs.muni.cz/cs/pracovnik-mu/vyukove-pobyty/erasmus-evropa.

 

Deadline pro oba programy je 25. 10. 2020, 23:59:59, další výzva je očekávána na začátku semestru jaro 2021.

Přihláška na STT i STA je k dispozici v ISOISu: https://isois.ois.muni.cz/en/outgoing-application/application/, pro přihlášení je potřeba se registrovat pomocí UČO (informace nad tlačítkem LOGIN).

 

Zároveň informujeme o možnosti pozvat na Vaše pracoviště v akademickém roce 2020/2021 zahraničního odborníka z praxe. Informace k odborníkům najdete zde: https://czs.muni.cz/cs/pracovnik-mu/vyukove-pobyty/erasmus-evropa#zahranicni-odbornici-z-praxe.

 

Proděkan pro mezinárodní vztahy a internacionalizaci

Doc. PharmDr. Peter Kollár, Ph.D.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info