Hlásíme další úspěch na poli aplikované farmacie

Farmaceutická fakulta ve spolupráci se společností Cemio Switzerland vyvijí hned několik přípravků určených pro veřejnost. Jeden z nich byl již dokonce uveden na trh a je k dostání v několika nejrozvinutějších sítích prodejen s kosmetickými výrobky. Produkt Sensitive dětský šampon a mycí gel je určen pro citlivou dětskou pokožku se sklonem k atopii.

30. 4. 2024

Bez popisku

Společnost CEMIO SWITZERLAND je výrobcem špičkových doplňků stravy, potravin pro zvláštní lékařské účely, kosmetiky a zdravotnických prostředků. Založena byla v roce 2007 v Curychu s cílem investovat do rozvojových farmaceutických projektů v celé Evropě. Klíčového strategického partnera našla v České republice, kde poté založila samostatnou pobočku, kam posléze přenesla i své sídlo a výrobu. Čerpá ze zkušeností a know-how švýcarské farmacie, špičkových technologií i lidského kapitálu.

Vyzkoušejte tento vysoce kvalitní výrobek, který můžete doporučit i svým kolegům, známým a přátelům. Těšíme se na další spolupráci s partnerem CEMIO na poli péče o pokožku, vlasy i celkové zdraví.

Bez popisku

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info