Farmaceutická fakulta nabízí studentům možnost zapůjčení výpočetní techniky.

Technika je přednostně určena pro tzv. potřebné studující, tedy studující v hmotné nouzi (typicky studující, kteří pobírají sociální stipendium) nebo v tíživé osobní situaci. Technika je půjčována do konce semestru, případně individuálně dle dohody. O výpůjčce se následně uzavře smlouva.

23. 2. 2022

Vypůjčit si můžete následující techniku:

notebook Lenovo ThinkPad E15 Gen 2
tablet Lenovo TAB M10+
grafický tablet Wacom One M
sluchátka Sennheiser PC 8
webkamera C-TECH CAM-11FHD s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů a s vestavěným mikrofonem

Počet zařízení k vypůjčení je limitovaný.

Pokud máte o něco z výše jmenovaného zájem, prosím zašlete žádost na Studijní oddělení FaF na email studijni@pharm.muni.cz s uvedením zdůvodnění a informaci, které zařízení byste si měli zájem vypůjčit. Žádosti o výpůjčky bude posuzovat Stipendijní komisí FaF.