Farmaceuti poprvé promovali v aule Masarykovy univerzity

Farmaceutická fakulta Masarykovy univerzity má první stovku absolventů, kteří dnes převzali diplomy s logem MUNI. Všichni dnes promovaní začali své pětileté magisterské studium ještě pod hlavičkou Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně, jíž byla fakulta součástí až do července 2020, kdy se na základě dohody obou vysokých škol přesunula zpět na Masarykovu univerzitu, kde vznikla jako samostatná fakulta v roce 1952.

25. 6. 2021

Z dnešní promoce jsou tak první absolventi oboru farmacie na Masarykově univerzitě od roku 1959, kdy bylo studium tohoto oboru přesunuto do Bratislavy a dotud v roce 1991 převedeno na Vysokou školu Veterinární v Brně.