FaF přivítala do akademické obce nové studenty

V pátek 6. října se ve velkém přednáškovém sále Farmaceutické fakulty konala slavnostní imatrikulace studentů prvních ročníků. Celkově se uskutečnily tři běhy, ve kterých byli do akademické obce přijati studenti českého i anglického magisterského studijního programu Farmacie a vůbec poprvé studenti bakalářského studijního programu Kosmetické prostředky.

6. 10. 2023

Za účasti pana děkana prof. PharmDr. Mgr. Davida Vetchého, Ph.D. se konalo slavnostní přijetí nových studentů prvního ročníku v rámci začátku nového akademického roku 2023/2024. Imatrikulace je slavnostním akademickým obřadem univerzity, při němž jsou nově zapsaní studenti prezenčního studia formálně přijímáni za členy akademické obce univerzity a jsou jim předávány imatrikulační listy.

Imatrikulace se účastní akademičtí hodnostáři a imatrikulovaní studenti. "Tento ročník pro nás byl speciální především tím, že jsme poprvé přijímali také studenty našeho nového bakalářského studijního programu Kosmetické prostředky," říká proděkanka pro studium PharmDr. Tünde Ambrus, Ph.D.

Přejeme všem novým studentům mnoho zdaru v jejich studiu a budoucí vědecké práci na fakultě!