FaF bude hostit významnou mezinárodní konferenci

V blízké spolupráci a pod záštitou mezinárodní fytochemické společnosti připravujeme významnou konferenci PSE 2024, která se bude konat v květnu v hotelu Passage v Brně. Konec května 2024 bude ve znamení setkání odborníků z oboru přírodních a rostlinných léčiv, esencí a drog. Za účasti všech předních mezinárodních vědců se hosté třídenní konference dozví mnoho nových poznatků o výzkumu a vývoji v této vědecké oblasti.

5. 12. 2023

Bez popisku

Přijměte pozvání na významnou mezinárodní konferenci, která se bude konat od 21. do 24. května 2024 v Brně. Pro účastníky připravujeme nabitý program plný přednášek, workshopů, debat a diskuzí. Součástí konference budou také neformální společenské večery s kreativním programem, prohlídka města Brna a příjemné diskuze s kolegy ze všech koutů světa.

Konference disponuje vlastní webovou stránkou, kde si můžete svoje vstupenky na konferenci zajistit i Vy. "Těšíme se, že v Brně přivítáme špičky z oboru fytochemie a převezmeme po Paříži žezlo pořádání této každoroční prestižní konference," říká prof. PharmDr. Karel Šmejkal, Ph.D., který pořádání konference zaštiťuje po vědecké stránce.

Bez popisku
Bez popisku

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info