Do děkanských voleb byli nominováni tři uchazeči

5. 3. 2021

Tři osobnosti se budou ucházet o zvolení do čela fakulty v děkanských volbách, které fakultní akademický senát vyhlásil na 16. března 2021. Nominaci přijali současná děkanka doc. PharmDr. Ing. Radka Opatřilová, Ph.D., MBA, proděkanka pro výzkum a doktorské studium doc. RNDr. Petra Bořilová Linhartová, Ph.D., MBA a přednosta Ústavu farmaceutické technologie doc. PharmDr. Mgr. David Vetchý, Ph.D.

Svůj program a vizi uchazeči o děkanský post představí v diskuzi na veřejném shromáždění akademické obce fakulty, které se uskuteční dne 11. března 2021 od 14:00 s ohledem na aktuální epidemickou situaci v prostředí MS Teams: Kliknutím sem se připojíte ke schůzce. Živě bude streamováno na Youtube kanál: zde.

Program diskuze:

1. Zahájení
  2. Stručné představení kandidátů a prezentace jejich programu.
  3. Moderovaná debata k tématům: výuka, věda, financování, rozvoj fakulty

Dotazy na uchazeče mohou zaměstnanci a studenti zasílat prostřednictvím mailu na adresu otazkynakandidaty@pharm.muni.cz do 9. března 12:00 nebo do diskusního vlákna v ISu.

Životopisy kandidátů a volební programy jsou k nalezení na úřední desce v dokumentovém serveru IS.