Den otevřených dveří proběhne 4. 2. 2022

Den otevřených dveří proběhne na Farmaceutické fakultě MU 4. února 2022 v 9:00 a ve 13:00 hod. Představena bude fakulta, studentský spolek Unie studentů farmacie a následně bude možnost prohlédnout si budovy fakulty, laboratoře a pracoviště jednotlivých ústavů.

17. 1. 2022

Jako každým rokem, i letos budou pro uchazeče o studium otevřeny dveře naší fakulty, kde si budou mimo jiné moci prohlédnout také zázemí, ve kterém se studenti denně pohybují.

Z protiepidemických, a tudíž i kapacitních důvodů bude nutné se zaregistrovat do tohoto formuláře. Kapacita je omezena na 100 lidí v každém ze zmíněných časů. Každý uchazeč se bude muset při vstupu prokázat splněním pravidla ON.
V případě, že se nebudete moci zúčastnit, nebo se změní epidemická situace, bude možné sledovat program DOD online přes MS Teams. I v tomto případě je ale potřeba se registrovat.